CZARNOGÓRA, BUDVA, HB, VILLA MONTENEGRO***,

12 DNI, 2017 - Apartamenty


Program ramowy

Dzień 1: Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. Przejazd przez Słowację, Węgry, Chorwację.
Dzień 2: Przyjazd do Budvy, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne z rezydentem.
Dzień 3-10: Pobyt - czas na relaks i kąpiele w morzu, możliwość korzystania z ciekawych wycieczek lokalnych.
Dzień 11: Wykwaterowanie w godzinach rannych, czas wolny, wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Chorwację, Węgry, Słowację.
Dzień 12: Przyjazd do Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów. -program#sthash.ZIGaGXnr.dpu...


Wyżywienie

Możliwość wykupienia pakietu wyżywienia oferowanego w restauracji na parterze obiektu. Rodzinnie prowadzona restauracja cieszy się od lat uznaniem naszych Gości. Serwuje posiłki oparte na kuchni czarnogórskiej - lokalnej z elementami kuchni europejskiej. Pakiet 9 śniadań i 9 obiadokolacji (2 daniowe z sałatka i deserem) oferowany jest w cenie 100 €/os. przy zgłoszeniu rezerwacji w Polsce albo 110€/os. przy zgłoszeniu u rezydenta na miejscu. Posiłki są serwowane, a porcje obfite. Do śniadania bezpłatnie ciepłe napoje (kawa i herbata), do obiadokolacji woda, pozostałe napoje dodatkowo płatne.

Chęć wykupienia wyżywienia należy zgłosić w biurze najpóźniej 7 dni przed wyjazdem, aby Biuro zagwarantowało dostępność tej opcji. Opłata pobierana jest w autokarze w euro.


Cena od 699 zł 

Więcej informacji na stronie www.gandalftravel.com 

Umowę można podpisać w biurze Małe Podróże - zapraszam


GRECJA, PARALIA, WCZASY, OB, HOTEL JASON***, 2017 - Apartamenty

Program ramowy

Dzień 1: Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy autokarów (godziny nocne). Przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię.

Dzień 2: Przyjazd na Riwierę Olimpijską w godzinach południowych, zakwaterowanie w obiekcie i spotkanie organizacyjne z rezydentem.

Dzień 3-10: Pobyt na Riwierze Olimpijskiej. Czas na relaks i kąpiele słoneczne. Możliwość skorzystania z atrakcyjnych wycieczek fakultatywnych.

Dzień 11: Wykwaterowanie w godzinach rannych i czas wolny, wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Serbię, Węgry i Słowację.

Dzień 12/13: Przyjazd do Polski

 


Wyżywienie

Wyżywienie we własnym zakresie. Studia posiadają w pełni wyposażone aneksy kuchenne. Istnieje możliwość wykupienia pakietu 9 śniadań i 9 obiadokolacji serwowanych w pobliskiej tawernie w cenie 110 euro/os/pobyt.

Cena od 649 zł

Więcej informacji na stronie www.gandalftravel.com 

Umowę można podpisać w biurze Małe Podróże - zapraszam